fbpx

Elektryczna ładowarka wielofunkcyjna Toro e-Dingo 500

ladowarka-toro-e-dingo-500

Amerykańska firma Toro zrobiła kolejny krok na rynku profesjonalnych urządzeń zasilanych energią elektryczną, wprowadzając nową kompaktową ładowarkę Toro e-Dingo 500. E-Dingo pozwala użytkownikom na wykorzystanie wszystkich zalet uniwersalnej kompaktowej ładowarki bez kosztów paliwa i przy zerowej emisji spalin. Ładowarka idealne nada się do prac w budownictwie. Nowe e-Dingo będzie dostępne na rynku amerykańskim wiosną 2020 roku.

Wysoka wydajność i niezawodność to cechy, które wyróżniają e-Dingo. Maszyna jest zasilana przez akumulatory litowo-jonowych zaprojektowane do zadań wymagających ciężkiej lub ciągłej pracy w zastosowaniach wewnętrznych. Wszechstronność jest również cechą charakterystyczną nowego e-Dingo. Dzięki niezależnemu systemowi napędu na 4 koła Toro 4-Paw, ładowarka jest szybka i zwrotna. Ponadto kilka istniejących przystawek spalinowego Dingo jest kompatybilnych z nowymi modelami e-Dingo, w tym: standardowa łyżka, wąska łyżka, łyżka do materiałów sypkich, regulowane widły, młot hydrauliczny, niwelator czy wiertnica.

E-Dingo pozwala operatorom korzystać z kilku trybów zasilania w celu oszczędzania energii. Funkcja Auto Idle automatycznie oszczędza energię, wyłączając silnik po okresie bezczynności przez określony czas. Maszyna przełącza się również na niskie obroty po 5 sekundach nieużywania i wyłącza się, gdy nie jest używana przez ponad 30 sekund. Operator może następnie natychmiast ponownie uruchomić maszynę, naciskając dwukrotnie dźwignię kontroli trakcji.

Related posts

Leave a Comment